Randevu Formu

Randevu Başvuru Formu


  İletişim
  0216 410 21 27 0532 389 82 56 info@fatihsarikaya.com
  Çalışma Saatlerimiz
  Salı - Pazar: 08:00 — 19:00 Pazartesi: Kapalı
  Adresimiz
  Suadiye Mah. Eminalipaşa Cad. No:22 Kadıköy/İstanbul

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sizin ne beklediğinizi çok iyi bilen Fatih Sarıkaya Güzellik Merkezi uzmanları ezbere dayalı çalışmalarla değil, ancak kişiye özel yaratıcı çözümler ile hareket etmektedir.

  Epilasyon lazer sistemimiz; Champion lazer markasının Alexandriteve IPL buz başlıklı sistemidir. Kuru olarak soğuk üfleme sistemi ve jel ile buz başlıklı sistem uygulanmaktadır. İşlem tercihi kişinin kıl yapısı ve cilt renk tonuna göre hangi başlık ve sistemle çalışılacağı kararı verilir.

  Cihaz son teknoloji olduğu için hem acısız hemde %98 bitirme garantisi ile işlem gerçekleştirmemizi sağlıyor

  Bölgesel zayıflamanın bilindik bir zararı yoktur aksine vücut dolaşım ve boşaltım sistemini harekete geçirdiği için vücudun bağışıklık sistemine katkıda bulunur

  Kalıcı makyaj dudak renklendirme işleminde ; kişinin cilt tipine göre 1 ile 2 yıl arasında değişiklik göstermektedir.

  Yüzyüze beslenme danışmanlığında programları sizin sağlık durumunuz, kilo öykünüz, beslenme alışkanlıklarınız ve hayat düzeninize göre oluşturuyoruz. Süreç başladıktan sonra sizleri online yollarla destekliyorum. Whatsapp üzerinden 7/24 iletişim halinde oluyoruz. Soracağınız soruları, fikir almak istediğiniz konuları benimle konuşuyorsunuz. Her hafta yapacağımız seanslarımızda ise tecrübelerinizi konuşacak, gerekiyorsa diyetinizde değişikliklere gideceğiz.