Hizmetlerimiz

Fatih Sarıkaya Güzellik Merkezi çalışanları alanında uzmanlaşmış, misafirlerimizin hak ve değerlerine son derece duyarlı profesyonellerden oluşmaktadır. Uzmanlarımızın hepsi kendi alanlarında sektörün en iyilerinden oluşmaktadır. Kişiye özel hizmetler öncelikleri arasındadır. .

Saç Tasarımı

Şık saç kesimleri, muhteşem şekillendirme, inanılmaz renk hizmetleri ve en iyi saç bakımları. Hayalinizdeki hizmeti seçin!

Saç Kesimi
Ombre
Sombre
Mikro Kaynak
Tres Kaynağı
Kişiye Özel Saç Tasarımı

Güzellik & Makyaj

Hizmetinizi eşsiz bir makyajla tamamlayın ve eksiksiz bir görünümle harika olun.

MicroBlading Kaş
Pudralı Kaş
Kalıcı Eyeliner
Kalıcı Dipliner
Dudak Boyama
Dudak Gençleştirme
İpek Kirpikler
Kirpik Kaldırma
Kaş Laminasyonu
Nail Art

Bölgesel Zayıflama

Merkezimizde son teknoloji bölgesel zayıflama cihazlarımız ve uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz

Magic Time
G5 Massage
Lenf drenajı
Selülit Tedavisi
Sıkılaştırma Tedavisi
Şekillendirme

Lazer Epilasyon

Merkezimizde soğuk lazer teknolojisi ile acısız ve yüksek sonuç alabileceğiniz şekilde istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Bunun yanısıra merkezimizde unisex olarak hizmet vermekteyiz.

Masaj Hizmeti

Merkezimizde alanında uzman masörlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Konforlu ve özel ambiansı ile masaj çalışmasından maksimum verim almanızı sağlıyoruz.

Klasik Masaj
Medikal Masaj
Spor Masajı
Refleksoloji Masajları
Selülit Masajı
Hamile Masajı

Diyetisyenlik Hiz.

Merkezimizde alanında uzaman diyetisyen hekimlerimiz ile birebir boy-kilo endeksi, metabolizma yaşı ve size özel diyet programlarımız hazırlanmaktadır. Diyetisyen hekimimizin günlük takibi sonucunda hayallerinizde ki kiloya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizin ne beklediğinizi çok iyi bilen Fatih Sarıkaya Güzellik Merkezi uzmanları ezbere dayalı çalışmalarla değil, ancak kişiye özel yaratıcı çözümler ile hareket etmektedir.

Epilasyon lazer sistemimiz; Champion lazer markasının Alexandriteve IPL buz başlıklı sistemidir. Kuru olarak soğuk üfleme sistemi ve jel ile buz başlıklı sistem uygulanmaktadır. İşlem tercihi kişinin kıl yapısı ve cilt renk tonuna göre hangi başlık ve sistemle çalışılacağı kararı verilir. Cihaz son teknoloji olduğu için hem acısız hemde %98 bitirme garantisi ile işlem gerçekleştirmemizi sağlıyor
Bölgesel zayıflamanın bilindik bir zararı yoktur aksine vücut dolaşım ve boşaltım sistemini harekete geçirdiği için vücudun bağışıklık sistemine katkıda bulunur
Kalıcı makyaj dudak renklendirme işleminde ; kişinin cilt tipine göre 1 ile 2 yıl arasında değişiklik göstermektedir.
Yüzyüze beslenme danışmanlığında programları sizin sağlık durumunuz, kilo öykünüz, beslenme alışkanlıklarınız ve hayat düzeninize göre oluşturuyoruz. Süreç başladıktan sonra sizleri online yollarla destekliyorum. Whatsapp üzerinden 7/24 iletişim halinde oluyoruz. Soracağınız soruları, fikir almak istediğiniz konuları benimle konuşuyorsunuz. Her hafta yapacağımız seanslarımızda ise tecrübelerinizi konuşacak, gerekiyorsa diyetinizde değişikliklere gideceğiz.
İletişim

0216 410 21 27
0532 389 82 56
info@fatihsarikaya.com

Çalışma Saatlerimiz
Salı - Pazar: 08:00 — 19:00 Pazartesi: Kapalı
Adresimiz

Suadiye Mah. Eminalipaşa
Cad. No:22 Kadıköy/İstanbul